Sesshomaru

21. února 2008 v 17:25 | Stage |  Sesshomaru
Věk: 19+200
Otec: jediný článek, co ho spojuje s InuYashou
Matka: neznámá
Sourozenci: InuYasha, v jeho očích pouhá špína, co byla vždycky pod ním; než se ovšem bratříček vytasil s Tessaigu a neuseknul mu přední tlapku
Čím zabíjí čas: vražděním lidí, démonů, nebo všeho co se kolem nabídne; hledáním tessaigy, pak pokusy ukrást ji InuYashovi a když se mu ani to nepovedlo, shánění meče lepšího než je Tessaiga; později mu začne lézt na nervy i ta Narakova paviání maska
Life story: narodil se, vyrostl, někde mezi tím se naučil zbíjet; do své grupy si nabalil docela otravného zeleného skřítka Jakena( který mu neřekne jinak než lorde Sesshoumaru ), dvouhlavou interesantní létající potvůrku( A-Un )a později i malou holčičku Lin/Rin, která v něm vyvolává ochranitelské pudy; jeho snaha zabít InuYashu je téměř permanentní; zatím neprojevil žádnou lačnost po krvi někoho dalšího z bandy( to je pravda, co by mu mělo být do nějaké Sango…he! ); na Kagome nevztáhl ruku od doby, co jí poprvé spatřil, a jednou dokonce ušetřil bráškův život!( jen tak mezi vámi, co jste mad-about-Sesshoumaru: On je vlastně gentleman!! )
Bojové schopnosti: Tennesaiga( Meč života ), kterým může zachraňovat cizí život a později dost hustej Toukijin, meč vyrobený ze zubů démona Goshinki( chacha, třes se InuYasho! ); Dokkasou, jedovatý paprsek vysílaný z jeho dlaně; dále obdoba Sankon Tessau připomínající bič vycházející z konečků prstů; můžu přečíst i šarmantní chování( alespoň někdy a trochu )a osobní kouzlo?
Slabosti: snad jen kladný vztah k malé Rin( třeba až vyroste, bude z ní pěkná kočka, taková investice se přece vyplatí! )
Nemůžu si pomoct ale jako mnoho jiných lidí jsem do něj blázen..................
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.