Duben 2008

Hlášky z FMP

22. dubna 2008 v 16:44 | Stage |  >Srandičky
Generál McAllen: *vyhrál v tombole a má dostat polibek od Tessy*
Vojín: Nechte ji generále! Nechcete radši polibek ode mě???
Sousuke: Co to je? Špagety v kečupu?
Kurz: Jo, špagety! Copak to nevíš? Co seš to za Japonce
Kurz: *do mikrofonu* A hlavní cenou tomboly je polibek kapitánky Testarossy...
Chlapi: *jásají*
Tessa: COŽE?!? Na ničem takovém jsme se nedohodli!!!
Kurz: Ale sama jste říkala - *holčičím hláskem* "Kbybych vám mohla být s čímkoli nápomocná..."
Tessa: Ale tak jsem to nemyslela!!!
Kurz: Tak buď pusa nebo to můžeme vyměnit za vaše nejoblíbenější spodní prádlo...
Tessa: TO JE JEŠTĚ HORŠÍ!!!!!
Sousuke: *povalí Chidori na zem, aby ji chránil před střelbou*
Kaname: *brání se* Pusť mě ty úchyle! Slyšíš pusť mě!!!
Sousuke: Nemyslím to TAK Chidori!
Kaname: *ujíždí se Sousukem před nepřáteli a vletí do jedné z budov* *vyčerpaně* Asi tady umřu...
Kaname: *o Sousukovi* Ještě nikdy jsem neslyšela o strážci, ktrý by byl takové trdlo! Říká: Já tě chráním...ale vždycky se dostane do maléru. Připomíná mi komparsistu na špatný válečný film.
Kalinin: *k vojákům* Když říkám utéct, nemyslím to jako prosbu, ale jako rozkaz. Pokud ho neuposlechnete budete potrestáni. Za předpokladu, že přežijete...
Urzu6 (Kurz): Zabil jsem všechny nepřátele v dohledu. *prosebný tón* Pošlete mi další...
Mao: Tyhle tunely jsou děsně výhodné. Až budou Vánoce využije je i Santa Claus!
Sousuke: Co to je?
Melissa: To je kondom...
Sousuke: To já vím... ale k čemu je středoškolákům???
Melissa: Ale nedělej, že jsi takové neviňátko.
Sousuke: Nevím, o čem to mluvíš... Už jsem ho dokonce párkrát použil.
Melissa: WOW! *nadšený pohled*
Sousuke: Jednou jsem zůstal v džungli a všechno bylo poškozené, až na kondomy... Víš, že dokáží pojmout až litr vody???
Kyoko: Co se tady stalo???
Kaname: Sousuke mě srazil k zemi a rozbil mou sochu na výtvarku...
Sousuke: Říkal jsem ti, že to byla nehoda!
Kaname: Jasně, prostě jsi do mě nechtěně vrazil a to že jsi při tom řval: "K ZEMI!!!" a skosil mě na podlahu s tím nemělo nic společného... - Udělej mi laskavost... Drž hubu!

Akce zhulená Kaname

22. dubna 2008 v 16:42 | Stage |  >Srandičky

wallp

22. dubna 2008 v 16:40 | Stage |  Souske Sagara

Wal

22. dubna 2008 v 16:39 | Stage |  Kaname Chidori


Kawai

22. dubna 2008 v 16:34 | Stage |  Tessa Testarossa
Inuyasha movie 1,2,3,4

7. dubna 2008 v 19:48 | Stage |  Inuyasha

InuYasha the Movie: Affections Touching Across Time

Příběh prvního Inuyasha filmu se točí okolo Menomara, syna starého nepřítele Inuyashova otce. Tenhle čínský můří démon byl probuzen jedním ze střípků shikon no tama, ke svému úplnému vysvobození z magického zámku však potřebuje sílu samotného Inutaisa, sílu kterou mají ve svých mečích jeho synové, Sesshoumaru a Inuyasha. Sesshoumaru se nenechá Menomarovými sestrami vyprovokovat, proto přichází řada na Inuyashu. Inutaisova pečeť je zlomena a Menomaru uvolněn. Nyní mohou zachránit minulost i současnost jen společné síly Kagome a Inuyashi, jenže Kagome je uvězněna v naší době a nemůže zpět!

Při filmu jsem se rozhodně nenudil, ale zařadil bych ho na svém žebříčku až na třetí místo za Fire on the Mystic Island a Swords of an Honorable Ruler. Hlavní padouch totiž působil strašlivě pateticky a ke slovu se dostala pouze Inuyashova parta. Naopak vztah mezi Kagome a Inuyashou je zde v některých scénách pěkně rozveden.
Víte, že: V Affections Touching Across Time ( Toki wo Koeru Omoi ) se spolu vůbec poprvé setkají Sesshoumaru a Kikyo, budou spolu mít krátký rozhovor o Inuyashovi.

The Castle Beyond the Looking Glass

Naraku je poražen, ale na jeho místo přichází měsíční princezna Kaguya známá z mnoha japonských pohádek. Jejím cílem není nic menšího než zastavit běh času celého světa.
Jde vlastně o kombinaci dvou příběhů, jeden je o nebeské panně která se bez svého oblečení nemůže vrátit zpět do nebes a druhý o překrásné měsíční princezně Kaguye odmítající všechny své nápadníky nesplnitelnými úkoly.

Druhý film je podle mě nejméně povedený, snad všechno v něm už jsme v seriálu někdy viděli. Až na úvodní scénu filmu prokládanou navíc titulky jsou boje poměrně nudné a nebýt narakových překvapení a jisté události na konci filmu, která nebyla nikdy jinde k vidění, následovalo by jedno velké zklamání. Navíc postavy jako Kagura, nebo samotný Naraku jednají podivně a hlavní protivnice Kaguya je taková nijaká. Prostě se ten pokus o převyprávění staré báje až tak nepovedl. Film má navíc několik zásadních chyb které se týkají Naraka, zastaveného času, úplňku.
Víte, že: V Castle Beyond the Looking Glass se prý objeví socha mnicha jménem Cherry z předešlého Rumičina anime/mangy Urusei Yatsura?

Swords of an Honorable Ruler

Po 700 letech spánku se probouzí nejmocnější meč světa Sounga, meč, kterému doposud dokázala plně vládnout jediná bytost na světě, velký démonický generál Inutaiso. Legenda praví, že pokud se dračí meč dostane do rukou člověka nepřestane s ničením dokud nerozdrtí nebe, zemi i podsvětí. Sounga si za svého nového pána vybere Inutaisova syna Inuyashu, ale Inuyasha je jen polovičním démonem... . K výtězství bude tentokrát zapotřebí něco nemyslitelného, spojení sil obou bratrů.

Třetí v řadě a dle mě nejpovedenější Inuyasha film. Boje jsou opravdu pěkně propracované a Sesshoumaru opakovaně boduje. Další plus přičítám za poodhalení Inuyashovi minulosti a Sesshoumarových tužeb, také se konečně dozvíme jak vypadal Inutaiso. Nepřítel je tentokrát schopný a chvílemi i nebezpečný. Humoru je také dost, takže mohu jen doporučit.

Víte, že: Generál zabitý Takemarem a oživený Soungou vypadá dle wikipedie úplně stejně jako ten zabitý Sesshoumarem v 5 epizodě? Asi bratři :-)

Fire on the Mystic Island

Příběh praví, že jednou za 50 let se objevuje mystický ostrov na kterém neplyne čas a jehož pány jsou bohové války, ten kdo nese jejich znamení jim musí sloužit, nebo zemřít. Inuyasha i Sesshoumaru toto znamení nosí, jedním z posledních přání jejich otce bylo právě zničení těchto krutých bohů.

Dle mě druhý nejpovedenější Inuyasha film (těsně po třetím), který si jiným prostředím dokázal vybudovat i jistou atmosféru. Co se humoru týče tentokrát těžce válí Jaken se svými hláškami. Kikyo i Sesshoumaru dostanou svůj prostor, náležitě ho využijí, Inuyasha se pořádně rozzuří, Kagome vystřelí svůj šíp, Kirara si zalítá a všechno dobře dopadne. Skvělá animace, nezvyklé prostředí a jeden silný soupeř ze 4 však znovu dávají téhle 170x ohrané zápletce jistý šmrnc. Třetí film je podle mě nejvhodnější pro lidi co z Inuyashi zatím nic neviděli, ale chtěli by vědět do čeho jdou.
Víte, že: Inuyasha - Guren no houraijima je jediný film bez "sedni" po skončení titulků?

Anime mp3

7. dubna 2008 v 19:32 | Stage |  >Anime mp3
tady na této stránce najdete snad všechny existující písničky z anime(pravda, pár jsem jich nenašla....) ale jinak opravdu navštivte

Doujinshi i normál(/hentai) obrázky

7. dubna 2008 v 19:31 | Stage |  >Hentai, doujinshi...
Našla jsem prima stránečku a komixy anime erotického tématu.Pro vstup stčí jen datum narození
pro inspiraci doujinshi z inuyashy: